Лица Каменца

Ростислав

Андрій Валентина

Що потрібно для досягнення власної мрії? Бажання? Достаток? Та для початку — впевненість, що інакше й бути не може. Так вважає наступний герой нашої рубрики. Він лише студент четвертого курсу, а уже непохитно йде до запланованої цілі: "Якщо не мати впевненості у реалізації мрій, то нічого й не буде".

Я навчаюсь на факультеті фізичної культури КПНУ імені Івана Огієнка. Спеціальність «Здоров'я і людина» обрав через те, що хочу допомагати людям, які мають відхилення у фізично-психічному розвитку. На практиці впродовж півтора місяці працював у НВК для слабозорих. Не сказав би, що особливо сподобалося, бо там немає чому подобатись, просто є бажання допомагати людям. Ці діти специфічні, до кожного потрібен свій підхід. Є ж і агресивні діти, а є меланхоліки — ти собі говори-балакай, а він на тебе нуль уваги. Працювати там важко.

Своє майбутнє я б хотів пов'язати з репродукційним центром, зокрема масажним салоном. Це і є моя маленька мрія (ну яка мрія, так і має бути взагалі-то). А в далекому майбутньому, можливо, — реабілітаційний центр.