Лица Каменца

Ірина

Людмила Наталка

Телеканали дедалі частіше транслюють передачі, в яких досліджується стан провізії на придатність до споживання — м'ясного асортименту, рослинної олії, молочних виробів, злакових культур, продуктів швидкого приготування... Шалена кількість консервантів, барвників, домішків — усе задля "покращення" якості, збільшення терміну придатності, привабливого зовнішнього вигляду, принадження покупців, різноманіття вибору товарів. Але чи не шкодить це здоров'ю?

Що мене зараз надзвичайно турбує, так це неякісні продукти харчування у країні. Вони ще й не смачні. Коли їсиш щодня, то ніби й не помічаєш, а приїхавши звідкись і куштуючи певний час інших наїдків, то різниця відчутна. Насправді в нас жахливі харчі. Як виробники отримують дозвіл продавати свій товар? В українських магазинах, до прикладу, немає справжнього соку, натуральної і смачної ковбаси, справжніх молокопродуктів, у нас же не сир, а глина... Вироби не відповідають ні за вартістю, ні за якістю тому, що виготівники називають соком і ковбасою. Не доцільні тому, що задекларовано. Супермаркети пропонують продукти, які взагалі не можна виставляти на продаж. Овочі — страшного вигляду. На ринку й взагалі жахаюча торгівля: санітарні умови не те, що кращого бажають, а геть чисто страхітливі. Ще багато такого, що впадає в око. Як лікаря, мене турбує здоров'я людей: від подібного споживання запропонованих товарів порушується обмін речовин в організмі, звідси чимало людей мають надлишкову масу. Таке враження, що обличчя набряклі. Навіть у молоді. З віком з'являються атеросклероз, хвороби серця, цукровий діабет, нейропатії.

А що потрібно для стабілізації становища? Щоб "верхи" і "низи" жили за спільними законами. Щоб не існувало розмежування людей на депутатів, уряд, олігархів і звичайних людей, для останніх якраз таки і діють впроваджені укази. От з такого розподілу все й починається.