Лица Каменца

Людмила

Тетяна Ірина

Ну не може жодна райдержадміністрація спрацювати на всі 100% ефективно та моментально, але ж це питання піднімається не вперше. А порівняно з іншими районними справами може знайти своє вирішення будь-якої хвилини.

— Найбільше мене бентежить транспортна ситуація, яка склалася в Нижніх Панівцях. Цій проблемі уже не один рік, а змін не відбулося жодних. Водії автобусу, їдучи через Тарасівку, зупиняються чи не попри кожну браму, а панівчан "вигружають" на початку села. Далі — своїми двома. От один раз на день з'їжджає, а то не хоче більше. І що ти йому зробиш. Літо ж, немає ожеледиці, а він на принцип став.

Водії нехтують проханнями селян, навіть нецензурним словечком "обкладуть"... Ми згодні платити за проїзд дорожче на 70 копійок, що йому коштує спуститись на кілометр вдолину? Але ж де там. Легше, либонь, старенькій з двома паличками і кошиком дошкандибати до дому. Допомогти — допомогла б, якби у самої пакетів не було. А так, доводиться з неспокійним серцем дивитись на безпомічну і через усе село з отими торбами простувати. Що їй, сидіти тепер вдома, якщо хочеться хліба, крупи купити, помідори з'їсти та раз на місяць, як вона каже, крихти ковбаси "понюхати" хоча б?