Лица Каменца

Майя

Оксана Сашко

Найголовніше у вихованні дітей — приклад батьків, дідусів і бабусь. У мене трійко росте, тому й знаю, про що кажу. Тільки на прикладі рідних діти чомусь вчаться. Сварити дітей, бити — не допомагало ніколи. З ними потрібно розмовляти. Щоб вони не думали, що мама з татом просто забороняють їм щось, а пояснити один раз, другий, десятий, іноді, звісно, не вистачає енергії, але намагатись варто. Бо коли ти кричиш, вони просто не чують тебе.

Дітей потрібно вчити відпочивати, щоб вони знали, що хоча б на годину можна поїхати у ліс, погуляти, подихати свіжим повітрям, не потрібно нічого шукати, просто походити. Маємо навчити берегти природу. Коли ми їздимо на річку, перше, за що беремося, — це прибирання території. У кишенях моїх дітей завжди повно обгорток, бо вони знають, що не можна кидати їх де попало.

— Часто вплив на дітей здійснює вуличне оточення, інші діти. Як бути з цим?

Якщо нормально пояснити чого не можна так робити, то вони не будуть повторювати. Це вже перевірено. От Оля в дитсадочку чує погані слова і розказує мені. А я пояснюю, що це лайливі слова, вони зовсім негарно звучать, так не можна казати і вона розуміє.

Покарання також є: телевізор не подивитися, якщо не послухалися, то можемо не піти, куди збиралися. Коли вимикається телевізор, комп'ютер, одразу з'являється у дітей інтерес до інших занять: Оля малює, Саша читає. Вони можуть розрахувати свій час, що є не менш важливим.Влад Влад
научите украинскому языку, как?
Ответ
Натали Натали
Повністю згідна "Найголовніше у вихованні дітей — приклад батьків, дідусів і бабусь" . Коли чуеш на вулиці "В кого ти такий вдався" просто смішно.
Ответ