Лица Каменца

Ірина

Катерина Жінка, якій є що розповісти

Я хотіла б розповісти, як змінилося моє (і не тільки) життя за останній місяць.

Шкільне безтурботне дитинство несподівано закінчилось. Зараз ми, (о, Боже!) студенти першого курсу економічного факультету, потроху звикаємо до нового способу життя. У перший день ми ще не зрозуміли, куди потрапили. Нас поділили на групи, моя виявилась найбільшою: аж 35 чоловік, і всі — майбутні керівники туристичних фірм! Цього ж дня почалась начитка лекцій: багато різноманітної інформації, маса нових облич, поради викладачів, — це була свого роду ейфорія, стільки нового хочеться дізнатися, причому якнайшвидше!

Спочатку в мене була думка: «Ах, як тут добре, не те що в школі: сидиш собі, слухаєш лекцію, ніхто нічого від тебе не вимагає, тільки записуй за викладачем. На перерві поспілкуйся з однокурсниками, поділись першими враженнями, словом, «лафа», та й годі». Та ось минає два тижні, розпочинаються практичні і ми розуміємо: не все коту масляно.

Тепер кожного дня доводиться подовгу збирати і ознайомлюватися з матеріалами, аби підготуватися до занять. Звичайно, це нелегко, але ми намагаємося все встигнути, хоча нерідко, зокрема, я, відкладаю підготовку і роблю все в останній момент до дня «Х». Радує те, що таких «пунктуальних» на цілий курс вистачає.

Але, як би нам не було важко звикати до «нешкільних» порядків, впевнена, що ніхто не шкодує, що навчається саме тут, на економічному факультеті. Я, безперечно, впевнена, що наш факультет найкращий і моя 13-Т група найдружніша (вибачте, інші всі теж класні).

Думаю, всі ми ще не до кінця звиклися з статусом студента. Ми лише діти (як би нас не запевняли в протилежному), які ступають на поріг дорослого, неймовірно складного життя.

Наші погляди змінюються з кожним днем, бо ми не стоїмо на місці, хочемо осягнути так багато речей, побачити світ (враховуючи нашу майбутню професію).

Я вірю, що кожен з нас досягне успіху в майбутньому, але поки що ми тільки вчимося і насолоджуємося студентським життям. Як добре, що воно тільки розпочинається!Оля Б Оля Б
ты случайно не дочь Татьяны Дмитровной??
Ответ
ффф ффф
она пока в поисках
Ответ