Объявления Каменца


услуги продам куплю
26.09.2016
Столярні роботи Кам'янець-Подільський, столярна майстерня в Кам'янець-Подільському.
Робота з деревом по Кам'янець-Подільському, збирання меблів, столярний цех в місті Кам'янець-Подільський, столярне виробництво м.Кам'янець-Подільський, столярні вироби в Кам'янець-Подільському, паркетна дошка, послуги теслі в місті Кам'янець-Подільському.
Сучасний будівельний ринок пропонує величезний асортимент оздоблювальних матеріалів, але при цьому натуральне дерево не збавляє позиції популярності і затребуваності. Завдяки таким властивостям як екологічність, природна унікальність, різноманітність кольорів і фактур дозволяють створювати предмети інтер'єру, що відрізняються вишуканістю і натуральністю.
Наша компанія пропонує величезний спектр послуг по столярних роботах в Кам'янець-Подільському. Наші майстри мають золоті руки, які можуть виконати будь-яку роботу по дереву:
- Укладання паркету, ламінату, паркетної дошки, ламінату;
- Складання меблів;
- Зведення гіпсокартонних перегородок;
- Установка двері, двері-гармошки, плінтусів, декоративних захисних куточків, наличників, відбійника для дверей, доводчика, луток, карниза, підвіконня, витяжки, підвісних стель, екрану опалювальних приладів або під ванну;
- Виготовлення сходів, меблів, простінок, альтанок;
- Оздоблення вагонкою;
- Облицювання стін, стель декоративними панелями;
- Врізка замків і т.д.
Фахівці фірми працюють з усіма видами деревини (дуб, клен, бук, модрина, сосна, ясен) і виготовляють столярні вироби будь-якої складності від простих стелажів і полиць до складних елементів інтер'єру і різьблення по дереву.
Наша компанія надає можливість скористатися послугою столярні роботи в Кам'янець-Подільському по демократичній ціновій політиці. Ми цінуємо кожного клієнта, тому завжди прислухаємося до зауважень і вимогам замовника. Ціна за роботу буде залежати від обсягу і витраченого матеріалу.
Виклик столяра можна зробити по одному з таких джерел номерів. Не витрачайте час на роздуми — телефонуйте прямо зараз і Ви залишитеся задоволені результатом!
Працюємо щодня з 8.00 до 18.30 вечора.
Контакти:
(050) 420-58-63
(067) 640-52-48
(063) 346-82-22
Столярні роботи Кам
(050) 420-58-63 (067) 640-52-48 (063) 346-82-22