Объявления Каменца


куплю продам услуги
15.12.2016
Паркетні роботи Кам'янець-Подільський. Укладання дошки, циклювання паркету в Кам'янець-Подільському.
Укладання паркету Кам'янець-Подільський, циклювання, ремонт паркету в Кам'янець-Подільському, укладання паркетної дошки по Кам'янець-Подільському і області, паркетна підлога, паркетна дошка ціни місто Кам'янець-Подільський, паркет ціна за квадратний метр.
До сих пір найкращим і відповідним покриттям підлоги для будинку, офісу, також інших приміщень, є паркет. До того ж він екологічно чистий матеріал, який відмінно вписується в будь-який інтер'єр квартири або приватного будинку.
Така паркетна підлога завжди буде модна, а при належному догляді прослужить не одне десятиліття, і найголовніше додасть особливе тепло і затишок.
В Кам'янець-Подільському досить багато професіоналів, які пропонують паркетні роботи, знають всі тонкощі і особливості роботи.
Фахівці і майстри компанії MyRemont виконують паркетні роботи в місті Кам'янець-Подільський з застосуванням сучасного обладнання та інструментів, ефективних технологій і довготривалої практики.
Ми надаємо повний спектр паркетних послуг:
- Укладання дошки
- Шліфування, циклювання, лакування
- Реставрація, ремонт паркету
Тому якщо Вам потрібний ексклюзивна підлога, звертайтеся тільки до нас. Ми перетворюємо похмурі і некрасиві поверхні в дерев'яні шедеври!
Дізнатися інформацію про ціну паркету і зробити замовлення можна за нашими номерами телефонів:
(050) 420-58-63
(067) 640-52-48
(063) 346-82-22
Працюємо щодня, з 8.00 до 18.00!
Паркетні роботи Кам
(050)42-05-863
ofis-reklama@ukr.net