Объявления Каменца


куплю продам услуги
01.03.2017
Покрівельні роботи Кам'янець-Подільський. Ремонт покрівлі, монтаж покрівлі в Кам'янець-Подільському.
Покрівля робота по Кам'янець-Подільському, м'яка покрівля. Покрівля ціни у Хмельницькій області. М'яка покрівля, ремонт даху, покрівля даху, влаштування покрівлі м.Кам'янець-Подільський. Розцінки на роботи в Кам'янець-Подільському, покрівельні матеріали.
У будівництві будинку дуже важливою частиною є покрівельні роботи. Для успішного виконання монтажу покрівлі вам знадобиться досвід, знання влаштування даху і хороші будівельні матеріали. Кому, як не професіоналу краще знати все це!
Наша компанія надає компетентні послуги справжніх фахівців — ми виконуємо всі ваші побажання і запити набагато швидше, ніж ви самі! І коштує це недорого. Наші співробітники забезпечать бажаний результат в найкоротші терміни.
Види покрівельних робіт залежать від застосовуваних матеріалів:
- битумна черепиця;
- Шифер;
- М'яка покрівля;
- Євроруберойд;
- Профнастил;
- Звичайна черепиця;
- Ондулін.
Особливу увагу ми приділяємо м'якій покрівлі — найбільш популярний тип обробки даху. При виборі матеріалу необхідно врахувати конструкцію даху — плоский або похилий. Залежно від цього підбираються найбільш підходящий варіант.
Крім установки ми займаємося і ремонтом даху — утеплення, підшивка, створення водостічної системи та інше. Будь-який ваш каприз!
Ми закуповуємо тільки якісні матеріали безпосередньо від постачальника — так вони виходять дешевше і для клієнтів. Працюємо в цій сфері вже багато років і можемо надати бездоганний сервіс будь-якому замовнику! Ми гарантовано виконуємо всі ваші побажання і навіть більше — взаємовигідне співробітництво забезпечено!
Режим роботи — без вихідних з 8:00 до 18:30!
Завжди раді прийняти ваш дзвінок:
(050) 420-58-63
(067) 640-52-48
(063) 346-82-22
Доступний call-back (зворотній дзвінок) — просто залишайте свої телефони!
Покрівельні роботи Кам
(050)42-05-863
ofis-reklama@ukr.net