Объявления Каменца


куплю продам услуги
14.12.2017
Жалюзі, ролети Кам'янець-Подільський, установка жалюзі, ролетів по Кам'янець-Подільському, ремонт ролетів Кам'янець-Подільський.
Ремонт рольставні м. Кам'янець-Подільський, установка жалюзі горизонтальні по місту Кам'янець-Подільський, ремонт жалюзі вертикальні у Кам'янець-Подільському, установка жалюзі рулонні Кам'янець-Подільський, рулонні жалюзі.
Жалюзі і ролети підкорили дизайнерський світ ще в кінці минулого століття і до сих пір тримають позицію актуального елементу інтер'єру.
Для нормального і довговічного функціонування жалюзі і ролети необхідно коректно встановити. Самостійно за таку справу братися не рекомендується, оскільки можна пошкодити матеріал. Найкраще з цим впораються фахівці нашої компанії, які в найкоротші терміни проведуть установку жалюзі або ролет у Рівному за найнижчою ціною. Ми даємо 100% гарантію виконаної роботи, акуратність і пунктуальність.
Крім цього, наші майстри з легкістю впораються з будь-якою поломкою, пов'язаної з жалюзі або ролетами. Ми виробляємо якісний ремонт продукції всіляких марок, типажів і виробників:
- Жалюзі з дерева і бамбука (заміна нижнього фіксування, нитки і драбинки підйому, пристрої повороту);
- ПЛІС (заміна стрічок);
- Тканинні ролети, рулонні штори (заміна або приклейка тканини, зменшення ширини, заміна ланцюга підйомного механізму);
- Жалюзі вертикального типу (заміна нижньої ланцюжка, зламаних ламелей, лагодження карниза);
- Ролети дистанційного керування (заміна електричного двигуна, акумулятора, радіоприймача і пульта).
Звертайтеся в нашу фірму, якщо Вам потрібно встановити або відремонтувати жалюзі і ролети у Кам'янець-Подільському. Цінова політика підприємства — лояльна, а якість виконаної роботи — на вищому рівні. Кожну запропоновану послугу ми виконуємо швидко і якісно!
Для оформлення замовлення телефонуйте за одним з номерів телефону:
(050) 420-58-63
(067) 640-52-48
(063) 346-82-22
Графік роботи: з 8.00 ранку до 18.30 вечора, без перерв, вихідних і святкових днів
Жалюзі, ролети Кам
(050)42-05-863
ofis-reklama@ukr.net